O blogu

Gdziekolwiek jesteś, tworzysz dom. Dom, który bywa miejscem, wspomnieniem lub najdroższą osobą. Dobrze, że jesteś. Usiądź wygodnie i pozwól sobie na chwilę odprężenia.

Madera, stare miasto

Nazywam się Daria Wrońska i witam Cię serdecznie na moim blogu. Gdziekolwiek jesteś powstał, by dzielić się tym, czego w zachodniej kulturze brakuje nam najbardziej. Zachwytem, pięknem i radością z przeżywania codzienności. Na bogu znajdziesz wpisy o tematyce uważności, dbania o wewnętrzną równowagę i kilka przepisów, które odmieniają najgorszy nastrój. Blog piszę dla każdego, kto w codziennym życiu poszukuje chwili wytchnienia, kontaktu z samym sobą i obcowania z pięknem.

Z pasji jestem początkującym fotografem. Dzięki temu, mogę dzielić się z Tobą tym, co mnie porusza i inspiruje. Podróże są dla mnie źródłem energii, dlatego bogato ilustrowane będą tematem wielu wpisów.

Na blogu, od czasu do czasu, będą pojawiały się linki afiliacyjne. W ten sposób pokrywam koszty jego prowadzenia. Najwyższą jakość działania bloga od strony technicznej zapewniają Wam moi partnerzy JDM.pl i WebePartners. Polecam tylko produkty i usługi, które sama sprawdziłam i z których jakości jestem zadowolona. Dbam o to, by reklamy nie zakłócały przyjemności z czytania bloga.

Jeśli masz pytania, zachęcam Cię do zadawania ich w komentarzu. Możesz też napisać na adres mailowy blog@gdziekolwiekjestes.com.pl.

Jeśli jesteś na blogu po raz pierwszy, zacznij od tych artykułów: